Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:  09:00–19:00

Сб - нд:    Вихідний

  zakaz@net-server.com.ua

0
Мій кошик

Настіна шафа 19 дюймів

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Компанії, що виготовляють Електротехнічні шафи, регулярно поставляють на телекомунікаційний ринок корпусу. Сьогодні фахівці розробляють інноваційний асортимент продуктів і рішень для внутрішніх і зовнішніх комутаційних систем. Тому на ринку представлено безліч варіантів підлогових і настінних шаф 19-ти дюймів для зберігання комунікаційних елементів.
Комутація або ж обчислювальні мережі вимагають справності всього ланцюга, і збереження працездатності обладнання безпосередньо грає в цьому роль. Основний сенс полягає в тому, щоб купити якісний настінний варіант, що відрізняється міцністю і стійкістю до зовнішнього впливу.

Особливості та відмінності настінного шафи 19 дюймів

Часто люди не знаходять відмінностей між серверним і телекомунікаційних шафою 19, а в подальшому виникають проблеми з установкою в них більш великих пристроїв, таких як NAS. Серверний настінний шафа 19 повинен бути глибше телекомунікаційного. Така шафа 19 дюймів для стандартних пристроїв виконується не менше 1000 мм або навіть 1200 мм глибиною. Телекомунікаційна шафа 19 дюймів виготовляється приблизно 600 мм глибиною. Вага комутаторів і серверів ДБЖ великий і навіть досягає декількох сотень кілограмів. Телекомунікаційні настінні шафи 19 дюймів зазвичай не відповідають цим стандартам, так як їх вантажопідйомність нижче.

Характеристики телекомунікаційної шафи 19:

  • економічно ефективні рішення;
  • 19 дюймів і стандарт ETSI;
  • гібридний дизайн;
  • міцна конструкція;
  • захист навколишнього середовища;
  • системи безпеки;
  • комфортне охолодження;
  • інноваційний асортимент шаф;
  • спеціалізована система замикання;
  • асортимент кабелів і аксесуарів і багато іншого.

На більшості серверів система циркуляції повітря спроектована таким чином, що повітря виходить з передньої частини пристрою і вентилюється ззаду горизонтально. Це означає, що шафа не може заблокувати повітрозабірник і вихлоп пристрою всередині нього. На практиці це вимагає від серверної шафи 19 перфорованих дверей спереду і ззаду. Навпаки, телекомунікаційні моделі зазвичай мають скляні двері спереду і повністю металеву задню частину.

Як підібрати серверну шафу розміру 19 дюймів

Настінні моделі дозволяють досить компактно і грамотно розмістити мережеве обладнання. Вони являють собою конструкцію з металу, куди можна помістити високотехнологічні пристрої для їх належного захисту. При цьому висота і інші параметри настінних шаф можуть бути різними, але практично завжди використовуються 19-дюймові варіанти. Завдяки таким розмірам полегшується монтажний процес, оскільки обладнання проводиться з аналогічними параметрами, удосконалюючи установку.
Настінні конструкції вимагають кріплення у вигляді міцних болтів, здатних витримати вагу обладнання. Ціни на класичні настінні шафи 19 " можуть варіюватися відповідно до індивідуальних характеристик.

Де купити настінну телекомунікаційну шафу 19 дюймів

Інтернет-магазин net server надає клієнтам можливість купити якісні комутаційні шафи 19 дюймів. Продукція представлена в широкому розмаїтті за вигідними цінами. Доставка здійснюється в усі міста України.
Компанія надає інноваційний асортимент телекомунікаційних стійок і шаф, призначених для розміщення стандартного телекомунікаційного обладнання та аксесуарів всередині житлових приміщень і на відкритих просторах.
Комутаційні настінні шафи 19 також можуть вироблятися спеціально для задоволення конкретних вимог замовників. Отже, вони можуть включати в себе ряд опцій, наприклад, захист навколишнього середовища та інтеграцію, управління кабелями і температурою.

Вгору