Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будни:  09:00–19:00

Сб - нд:    Вихідний

  zakaz@net-server.com.ua

0
Мій кошик

Серверні полиці 19"

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Щоб надійно закріпити і встановити серверне обладнання, необхідно скористатися спеціальною шафою. Полиці серверні — ще один важливий елемент, який кріпиться безпосередньо всередині професійної меблів.
Розміщення спеціальних настановних майданчиків недарма знаходиться всередині. Подібна стаціонарна конструкція дозволяє не тільки захистити вельми дорогу апаратуру від людей, але і від негативних зовнішніх факторів.

Дверцята шафи левову частку всього часу закриті, а, значить, пил і різні дрібні фрагменти потрапляти не будуть.

Полиця 19. Підібрати модель

У нашому інтернет-магазині представлений чудовий асортимент моделей. Яким же чином не заплутатися і вибрати підходящий варіант?
Відразу ж необхідно звернути увагу на розмір. Найчастіше, на ринку представлені серверні полиці, розміром в 19 дюймів. Це також розмір і інсталяційного обладнання. Вважається, що саме такі габарити є найоптимальнішими.
Крім розмірів, існує ще кілька параметрів, за якими здійснюється підбір полиці для пристроїв, розміром 19, призначеної для шаф і стійок:

  • тип конструкції;
  • вантажність;
  • зовнішній вигляд.

Кожен з перерахований факторів досить важливе і саме тому необхідно звернути особливу увагу на кожен пункт.

Полиця в 19 дюймів консольного типу є найпопулярнішою на сьогоднішній день. Модель можливо закріпити в однорамкову стійку. Для монтажу досить стандартного набору інструментів.

Також існує ще полку 19 висувна. На відміну від консольного варіанту, дана модель здатна виїжджати з двухрамочного шафи, завдяки оснащеним напрямних роликах. Розрахована на малогабаритну техніку. Є ще один варіант - полиця для шафи 19 стандартна. Вона повністю нерухома, але при цьому володіє особливою перевагою — висока вантажопідйомність, здатна витримати досить важку апаратуру, вагою до 100 кг.
Особливий пункт при покупці додаткового обладнання-вантажопідйомність. В даному випадку рекомендується вибирати «з запасом», щоб модель стойко змогла витримати механічні навантаження. Площа виробу виконується як в суцільному вигляді, так і в перфорованому. Другий варіант більш краще, так як здатний забезпечити достатню циркуляцію повітря. Таким чином пристрої зможуть природним чином охолоджуватися.

Серверні полиці. Експлуатація

Немає необхідності володіти особливими навичками, щоб користуватися полицею. У тому випадку якщо мова йде про висувному варіанті, тоді необхідно просто відкрити шафу і потягнути залізний майданчик на себе. Якщо встановлена стандартна модель, тоді вона повністю нерухома.
Обслуговування полиць 19 для шаф і стійок
Щоб обладнання могло похвалитися тривалим експлуатаційним терміном, слід дотримуватися певних правил прибирання. В серверну краще заходити в бахілах і халаті. Вологе прибирання рекомендується проводити один раз на тиждень. Більш детальну консультацію можна отримати у співробітників нашого магазину

Плюси інтернет магазину

Купити полку 19 в асортименті можна в нашому інтернет магазині. Ціни на полиці 19 досить бюджетні, тому дозволити покупку може собі кожен бажаючий.

Вгору