Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:  09:00–19:00

Сб - нд:    Вихідний

  zakaz@net-server.com.ua

0
Мій кошик

Серверні стійки

Сервер є фундаментальною частиною будь-якої інфраструктури даних і широко використовується в IT. Відкрита стійка допомагає вирішити багато проблем і задачі, пов'язані з розміщенням і збереженням серверної та комунікаційної продукції. До того ж, вона є зручною альтернативної серверній шафі.
У швидко мінливих мережевих середовищах менеджери центрів обробки даних також приділяють велику увагу серверним стійкам, які можна об'єднувати під час установки або в майбутньому, надаючи користувачам можливість розширення відповідно до їх потреб. Ще однією перевагою цього типу відкритої конструкції є можливість постійного охолодження за рахунок вільного переміщення повітря між обладнанням. Щоб припинити проникнення зловмисників, слід подбати про систему захисту обладнання.

Надійні серверні стійки: особливості

Потреба в ефективних телекомунікаційних системах призвела до збільшення попиту на сервери високої щільності і мережеві додатки, що призвело до попиту на шафи і стійки телекомунікаційного обладнання.
В організаціях з високим ступенем безпеки і середовищах спільного розміщення належний захист стійки сервера має першорядне значення. Двері і бічні панелі повинні бути оснащені замками. Стійки 42U мають симетричну раму, що дозволяє розміщувати шафи в компактних компоновках. Каркасна система передбачає кілька внутрішніх поверхонь і точок для кріплення обладнання та аксесуарів. Дуже важливо, щоб серверна стійка забезпечувала надійне заземлення всіх елементів, оскільки мікросхеми дуже чутливі до статичного струму.


Оцінка рішення про купівлю серверної стійки являє собою багатогранну оцінку якості і вартості, яка включає в себе такі функції, як:

  1. покращене управління температурним режимом;
  2. розширюваність;
  3. сумісність з декількома системами;
  4. структурна цілісність;
  5. безпека;

відповідність міжнародно-визнаним стандартам.

Устаткування може бути різної висоти від 0,5 U до 20-30U. Найактуальніші стелажі - 24u, 42u. При покупці рекомендується враховувати перспективу розширення мережі. Грамотна збірка обладнання дозволяє без особливих зусиль розмістити обладнання таким чином, щоб між ним була необхідна відстань. Завдяки відкритій конструкції і правильно підібраним габаритам серверної стійки забезпечується необхідний обдув для ефективної роботи комп'ютерної мережі. У каркасі стійки є всі потрібні роз'єми і кріплення.

Параметри стійки 19 дюймів

Продукти відрізняються чудовими експлуатаційними характеристиками в несприятливих кліматичних умовах, безпекою, яку вони пропонують, і в цілому їх хорошим співвідношенням ціни і якості. Міцна конструкція виконується з холоднокатаної сталі. Серверна стійка здатна витримувати велику вагу (іноді до 1200 кг).
Універсальна серверна стійка 19 " 42U сумісна з широким спектром серверів і стійкового мережевого обладнання, включаючи продукти Dell, HP / Compaq IBM і Sun. Завдяки збірної конструкції забезпечується простота транспортування і складання серверної стійки 42u. Ціна обладнання залежить від ряду індивідуальних особливостей: об'єму, глибини та інших факторів. Купити обладнання, наприклад, шафи потрібного розміру, можна за вигідними цінами в інтернет-магазині.

Де купити міцну серверну стійку

Купити серверну стійку можна в компанії Net Server за вигідними цінами. В інтернет-магазині також можна знайти такі аксесуари для телекомунікаційного обладнання як надпотужні блокуючі ролики, внутрішня і горизонтальна система прокладки кабелів та багато іншого. Серверна шафа - це також стійкий і міцний варіант, який можна купити для грамотної оптимізації місця з обладнанням.

Телекомунікаційні шафи і стійки представлені в каталозі компанії в широкому розмаїтті моделей. Серверні стійки для комутаційного обладнання відповідають всім стандартам якості. Серверна стійка 19 " (19-дюймова або ж 48-сантиметрова відповідно), купити яку можна онлайн або за контактним номером телефону, може бути двухрамной. У виборі обладнання (серверна стійка або шафа) можуть допомогти менеджери компанії.

Вгору