Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будни:  09:00–19:00

Сб - нд:    Вихідний

  zakaz@net-server.com.ua

0
Мій кошик

Шафа серверна підлогова 19"

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Підлогові шафи призначаються для ефективної і безпечної установки мережевого, пасивного і активного волоконно-оптичного, комунікаційного, серверного, телекомунікаційного обладнання зі стандартами 19" на виробничих майданчиках та інших територіях.

Це ідеальне рішення для бюджетних систем мовлення та автоматичного управління. Міцні та надійні підлогові шафи в поєднанні з естетичним зовнішнім виглядом дозволяють розмістити їх в будь-яке приміщення, будь то серверна, невеликий офіс або навіть будинок. 

Сьогодні на телекомунікаційному ринку доступний широкий асортимент внутрішніх і зовнішніх шаф для мереж фіксованого і мобільного зв'язку. Також підлогова шафа в інтернет-магазині можна придбати в широкому розмаїтті. Тим паче, коли ви купуєте підлогову шафу на нашому сайті, ви отримуєте у подарунок полицю.

Шафа телекомунікаційна підлогова: особливості

Представлені моделі забезпечують високу функціональну продуктивність і якість. Стелажні підлогові шафи цій лінії широко використовуються в серверних кімнатах, структурних кабельних точках доступу і багатьох інших. Вони є важливою частиною мережевої інфраструктури, систем телевізійного мовлення або системного управління для автоматики.


Адаптація підлогової шафи до власних потреб можлива і надалі шляхом вибору відповідних дверей для роботи. Вони можуть бути обрані між переднім склом і цілісної сталевої задньою частиною, і перфорованої сталевий передньою частиною (одне крило) і перфорованою задньою частиною (подвійне крило) для додаткового повітряного потоку, якщо існує така необхідність.

Характеристика:

  • Шафи можуть бути виготовлені з різними розмірами: шириною 600 мм або 800 мм і глибиною 600 мм, 800 мм або 1000 мм.
  • Стандартна конфігурація включає в себе двері з тонованого скла в металевому каркасі.
  • Конструктивно всі підлогові шафи складаються з несучої рами корпусу, передніх дверей, двох бічних і однієї задньої стінок.
  • Для підтримки необхідної температури всередині підлогового телекомунікаційного шафи з допомогою природної вентиляції по периметру кришки є спеціальні перфоровані отвори.

Всі підлогові шафи в стандартній конфігурації мають дві пари монтажних профілів з квадратним зажимом.
Максимально допустиме розподілене навантаження становить не менше 850-1200 кілограм.
В залежності від розмірів і типів підлогових шафи мають 4 або 6 кріплень, які можна регулювати по висоті, що дозволяє встановлювати шафи на різні підлогові покриття.
Простота експлуатації обраного варіанту дозволяє використовувати телекомунікаційну серверну шафу без поглиблених вузькопрофільних знань. Шафа серверна підлогова практично не вимагає спеціалізованого обслуговування людиною. Всі шафи поставляються в розібраному вигляді. Збірка моделей елементарна.

У чому переваги підлогової шафи 19"

Підлогові шафи використовуються для зручного розміщення пасивного і активного телекомунікаційного обладнання. Вони також підвищують щільність монтажу обладнання і захищають його від зовнішніх впливів і несанкціонованого доступу. Використання телекомунікаційних підлогових шаф дозволяє створювати і обслуговувати значні телекомунікаційні можливості, розміщуючи там різні типи обладнання зі стандартом 19 дюймів.
Найчастіше в якості основного компонента для виробництва телекомунікаційного підлогового серверного шафи використовується високоякісна сталь різної товщини. При цьому габарити моделі і її обсяг можуть сильно відрізнятися.

Шафа підлогова 19 дюймів: де придбати

Купити підлогову шафу можна в широкому розмаїтті в компанії Net Server.  Інтернет-магазин пропонує клієнтам перевірені електричні і оптичні рішення для широкого спектру галузей - телекомунікації, будівництво, промисловість та комунальне господарство, системи спостереження і системи оповіщення. Купити комутаційні металеві підлогові моделі можна як за контактним номером телефону, так і онлайн.


Передові інноваційні розробки та постачання рішень дозволяють клієнтам бути на крок попереду. Ціна продукції відповідає характеристикам продукції і дозволяє вигідно купувати підлогові телекомунікаційні шафи. Також на сайті можна знайти каталог з іншою подібною продукцією.

Вгору