Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:  09:00–19:00

Сб - нд:    Вихідний

  zakaz@net-server.com.ua

0
Мій кошик

Блок розеток 19 дюймів

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою


Блок розеток 19 дюймів - пристрій, призначений для 19-ти дюймової телекомунікаційної шафи або монтажної стійки, що допомагає забезпечити та організувати живлення всіх компонентів мережі. Виріб виготовляється згідно з технічними стандартами, а також відповідає вимогам 19-дюймових стійок. Блоки розеток виготовляються зі спеціальними кріпленнями для надійної фіксації та зручнішої організації живлення шляхом встановлення їх у комутаційні конструкції. Такі вироби використовуються повсюдно на будь-яких підприємствах, які потребують організації власної комп'ютерної мережі. За рахунок високої практичності та комфорту використання за допомогою блоків розеток 19 дюймів можна легко організувати живлення компонентів мережі в серверних кімнатах. Саме за рахунок зручності та ефективності в експлуатації пристрою вони необхідні кожному перспективному бізнесу.

Особливості серверних блоків розеток формату 19"

Як і будь-які пристрої, які використовуються для організації мережі в підприємствах або офісах, блок розеток 19" повинні виготовлятися згідно з деякими стандартами. Це обумовлено тим, що такі блоки призначені для установки в серверних шафах і стійках, які мають свої конструкційні особливості. Тому важливо, щоб виріб був відповідного розміру і володів додатковими елементами кріплення на корпусі, вони повинні бути достатньо надійними, щоб блок розеток міг ефективно виконувати свої функції.

Відмінність конструкції блоку розеток 19 дюймів.

Пристрій представлений у вигляді пластикового або алюмінієвого корпусу з декількома електричними розетками. Кількість розеток залежить від моделі виробу від 4U до 24U. Крім того, корпус може бути оснащений спеціальним вимикачем з підсвічуванням, який необхідний для миттєвого знеструмлення компонентів, що включені в даний блок розеток. Наявність вимикача залежить також від моделі пристрою.

До корпусу зовні приєднаний шнур живлення зі штекером на кінці. Довжина кабелю варіюється щодо моделі блоку розеток. Чітко вироблені стандарти габаритів виробу дозволяють без особливих зусиль та проблем монтувати пристрій у потрібному місці у серверних шафах 19 дюймів. У більшості блоків розеток 19″ у серверних шафах мають висоту в 1 юніт. Ці параметри не є критичними для встановлення, оскільки корпус виробу все ще залишається акуратним, практичним та компактним. Пропонуємо моделі з кабелем для підключення в мережевий фільтр 19″ довжиною 1,8 та 3 метри. Перед покупкою рекомендуємо проконсультуватися з професіоналом інтернет магазину мережевого обладнання Net-server.

Види мережевих фільтрів 19″ для серверних шаф та стійок

Ключовою відмінністю всіх блоків розеток є кількість самих розеток в блоці. Трапляються вироби, в яких передбачено одночасне підключення від трьох до двадцяти чотирьох штекерів. Навіть при взаємодії з великою напругою виріб не піддається деформаціям або тепловим навантаженням, оскільки має спеціальний індикатор від перенапруги. Розрахувати, які пристрої будуть включені в блок розеток, рекомендується попередньо на до 16А. Мережеві фільтри 19″ із захистом Kingda можна купити в інтернет-магазині net-server.com.ua. Завдяки структурованому каталогу можна легко підібрати потрібну модель без необхідності довго вивчати технічні характеристики.

Блоки розеток 19″ з невеликою кількістю самих розеток рідко виробляються у стандартах 19-дюймової конструкції. Частіше такі моделі можна зустріти у вигляді блоку розеток 10 дюймів, оскільки виріб займатиме менше місця у стійці. Для великих моделей мережевих фільтрів з 24 розетками часто не передбачено місце у серверній стійці, тому в основному вони монтуються у торці стійки вертикально. Цей метод ніяк не впливає на надійність системи та дозволяє ефективно використовувати весь простір.

Найбільш популярними моделями вважаються блоки розеток 19 дюймів на 8 розеток. Габаритна конструкція підходить під безліч випадків і дозволяє ефективно забезпечити електричним живленням обладнання підприємства.

При виборі варто враховувати довжину кабелю пристрою. Рекомендується брати до уваги можливі подальші масштабування серверної кімнати, щоб раціонально підібрати довжину мережевого фільтра 19″.

Для того, щоб не помилитися скористайтесь послугами нашого інтернет магазину net-server.com.ua. У нас можна купити блоки розеток для шаф серверних 19" підлогових або в двохрамних телекомунікаційних стійках 19 дюймів у Києві, Львові, Одесі, Харкові та інших містах України.

Вгору