Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будни:  09:00–19:00

Сб - нд:    Вихідний

  zakaz@net-server.com.ua

0
Мій кошик

Настінні кронштейни

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Допоміжні елементи для серверних шаф є обов'язковими для демонстрації потенціалу цього обладнання. Питання організації серверних кімнат неминуче зачіпає пошук якісної і зручної системи кріплень (настінних кронштейнів та інших деталей), що дозволяють не тільки дотримати естетику, але й забезпечити необхідний простір для комфортного адміністрування без нагромадження техніки.


Настінний кронштейн – це кріплення, яке дозволяє розмістити обладнання різних типів і обсягів на стіні. Настінні кронштейни необхідні при створенні комп'ютерної мережі в межах будівлі і зовні.

Кронштейн на стіну: особливості

Кронштейн дозволяє вертикально монтувати мережеве і телекомунікаційне обладнання або встановлювати горизонтально комутаційні панелі або інші прилади. Поверхня і саме кріплення повинні бути здатними витримати масу не тільки самого телекомунікаційного шафи, але і обладнання, що знаходиться всередині.
Для установки настінних кронштейнів потрібно монтажне оснащення для кріплення, а також ряд інших інструментів. В залежності від моделі телекомунікаційна шафа здатний витримувати навантаження 68-113 кг. Відповідно, і настінний кронштейн повинен витримувати серйозну вагу техніки. Крім того, сучасні варіанти кронштейнів отримали надійний захист від різноманітного зовнішнього впливу, включаючи механічне, температурне, атмосферне та інше.

Які особливості отримав кронштейн 19 дюймів:

  • Настінний кронштейн є чудовою альтернативою в тих ситуаціях, коли не вийде використовувати громіздку конструкцію;
  • настінний кронштейн виготовляється зі спеціальними отворами для надійного закріплення на стіні і зберігання обладнання;
  • настінне кріплення має відкритий корпус, чим забезпечується безперервна вентиляція;
  • за допомогою настінного кронштейна можна розмістити телекомунікаційне обладнання на тому рівні, який вимагається.

Кронштейни значно полегшують процес створення серверної кімнати. Кріплення може мати регульовану глибину і інші варіюються особливості, які необхідно враховувати в кожному випадку індивідуально. Настінний кронштейн може також оснащуватися поворотним механізмом.

Ціна кронштейна та інші характеристики

Кріпильні елементи, зокрема, настінний кронштейн, призначені для того, щоб надійно з'єднувати всі складові комп'ютерного обладнання, включаючи кабелі. Одним з важливих аспектів, які враховуються при виборі настінного кронштейна, є необхідний розмір (вважається в дюймах). Діапазон широкий, тому важливо звернути увагу на цей критерій.


При розміщенні декількох ящиків для телекомунікаційного обладнання потрібно враховувати габарити корпусу, щоб забезпечити необхідну відстань для нормального функціонування мережі. Ціна продукції безпосередньо залежить від індивідуальних характеристик. Настінне кріплення в інтернет-магазині можна придбати набагато вигідніше і в більшому асортименті.

Де купити настінний кронштейн

Інтернет-магазин в Києві пропонує клієнтам придбати різні продукти комунікаційних шаф, включаючи аксесуари, такі як кронштейн для настінного кріплення. У компанії Svit Server є все, що потрібно для забезпечення безпеки мереж передачі даних та зв'язку для забезпечення високого рівня ефективності. Широкий асортимент комунікаційних шаф дозволяє знайти стійку і різні аксесуари (наприклад, настінні кронштейни), які відповідають конкретним потребам. Існують навіть стельові кріплення.


Купити настінний кронштейн можна онлайн або за контактним номером компанії Svit Server. Моделі можуть бути різного забарвлення, володіти різною товщиною, а також пропонувати додаткові регулювання. Вибір настінного кронштейна повинен грунтуватися на індивідуальних критеріях і потребах. Доставка кронштейна доступна в Київ та інші міста України.

Вгору