Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будни:  09:00–19:00

Сб - нд:    Вихідний

  zakaz@net-server.com.ua

0
Мій кошик

Вита пара

Кабель вита пара призначений для передачі сигналу в локальних і глобальних мережах. Може бути прокладений не тільки всередині будівлі, але і за його межами. Також підходить для повітряного монтажу. В інтернет магазині Net-server можна придбати якісний кабель вита пара недорого. Всі моделі представлені тільки перевіреними виробниками, з якими ми співпрацюємо тривалу кількість часу.

"Вита кабель" абсолютно не просто так отримав подібну назву. Це дослівний переклад з англійської мови. Якщо подивитися уважно на внутрішню частину, то можна помітити безліч тонких дротів. Цифра варіюється в межах від 4 і до 1000 одиниць. Проводки, зазвичай кольорові, переплетені попарно між собою. Подібна конструкція забезпечує значне скорочення електромагнітних перешкод, що надходять ззовні.

Спочатку був створений в якості телефонної лінії і тільки через значну кількість часу «перекваліфікувався» на комп'ютерні мережі.

Кабель вита пара. Особливості та відмінності

Вибрати виту пару не так вже й просто, як може здатися на перший погляд. Для початку, слід виділити параметри, на які необхідно звернути увагу:

  • визначити, яка саме потрібна пара UTP або FTP;
  • вартість моделі;
  • особливості монтажу;
  • швидкість передачі даних;
  • відстань, на яку потрібно прокласти кабель;
  • наявність екранування і зовнішньої оболонки;
  • матеріал виготовлення;
  • наявність захисної оболонки.

Всі перераховані пункти важливо враховувати, так як кожен впливає на коректність і якість роботи.

Головне питання, яке виникає у більшості покупців - це тип кабелю. UTP і FTP конструктивно практично однакові, проте також існують і суттєві відмінності. Наприклад, FTP має більший захисний шар і менший вигин. Іншими словами, можна сказати, що провід вита пара типу UTP ідеально підходить тоді, коли повністю відсутні ризики електромагнітних випромінювань. Що стосується екранованого кабелю FTP, то в даному випадку модель володіє додатковим фольгованим шаром. Провід ідеально підходить для великих промислових підприємств, наприклад, пов'язаних з електротранспортом.

Що стосується бюджету, то в даному випадку, звичайно, більш вигідним варіантом буде UTP. Цей відносно недорогий кабель, в більшості випадків гідно виконує поставлені завдання. Монтаж кабелю також важливий пункт, який слід враховувати при покупці. Ідеальний спосіб-виконання всіх комунікацій всередині вогнетривкої труби. Це не тільки мінімізує ризики, але і подарує більш естетичний зовнішній вигляд приміщенню. Слід враховувати наявність низкою електроприладів, це стосується більшою мірою неекранованого виду. В цьому випадку слід вибрати прокладку далеко від приладів, які є джерелом електромагнітних випромінювань.

При виборі матеріалу виготовлення настійно рекомендується віддавати перевагу міді обмідненого алюмінію. Також слід звернути особливу увагу на технологію оміднення. Перш ніж купити виту пару, слід ще розібратися в категоріях. Дроти 5 і 5е працюють з частотами до 100 мГц, коли як 6 і 6е доступні 250 і 500 мГц відповідно. Подібна вита пара здатна якісно передати сигнал на відстань до 50 метрів.

Провід кручена пара. Експлуатація

Досить правильно підібрати модель і провести монтажні роботи, відповідно всім встановленим стандартам. Якщо всі параметри були дотримані, то кабель прослужить не один десяток років.

Особливості обслуговування

Щоб провід працював тривалу кількість часу, його необхідно регулярно перевіряти і тестувати на коректність. Досвідчені професіонали для перевірки користуються спеціальними приладами для контролю мережевих з'єднань і кабельних параметрів. Серед основного арсеналу можна виділити найрізноманітніші тестери та аналізатори.

Вита пара в Net-server 

Купити кабелі в асортименті можна в нашому магазині. Вита пара в Net-server доступна за бюджетною вартістю. Працює доставка по всій Україні.

Вгору