Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будни:  09:00–19:00

Сб - нд:    Вихідний

  zakaz@net-server.com.ua

0
Мій кошик

Стійка однорамна 19"

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Серверні стійки з відкритою рамою призначені для мережевих і серверних додатків, де немає необхідності в закритому корпусі з-за безпеки, кліматичних умов і відсутність пилу, таких як центри обробки даних, лабораторії, чисті приміщення.


Крім того, якщо роботи по прокладці кабелів повинні виконуватися пасивним мережевим обладнанням і кабелями, однорамні серверні стійки дуже економічні, ергономічні і простоти.

Серверна стійка однорамна: особливості

Однорамна серверна стійка являє собою раму, на якій може закріплюватися додаткове обладнання, наприклад, полиці. Установка і монтаж елементарні, а готова конструкція дозволяє розмістити телекомунікацію (комутатори, сервер) так, щоб обслуговування і доступ до техніки були максимально простими.

Інші особливості:

  1. місцерозташування готової однорамной конструкції – пол;
  2. міцна однорамна стійка може випускатися різної висоти і глибини;
  3. серверна стійка однорамна може закріплюватися до стіни за допомогою спеціальних фіксаторів;
  4. однорамна стійка сумісна з будь-яким сервером;
  5. стійка однорамна легко розмістить сучасне обладнання завдяки міцності і надійності;
  6. ролики і вирівнювачі для однорамної стійки не потрібні, що додатково економить кошти на організацію;
  7. однорамна стійка сумісна з підвісними кабелями і кабельними системами.

Однорамні серверні стійки є лайт-версією серверної стійки, оскільки являють собою скоріше стінку, яка може забезпечити зручну розводку комп'ютерних мереж. Однорамні конструкції не мають дверей, тому техніка регулярно вентилюється.

Де купити якісну однорамную стійку 

Стійка однорамна в Києві може бути куплена в компанії Net Server, що спеціалізується на продажу мережевого обладнання. Широкий асортимент однорамних стійок відповідає будь-яким вимогам в області інфраструктури. Повністю укомплектований товар поставляється у вигляді плоскої упаковки, в комплект поставки входить група зручних регульованих ніжок. Також в асортименті компанії можна знайти безліч моделей двухрамных стійок Однорамна стійка в інтернет-магазині може бути придбана як онлайн, так і за контактним номером телефону компанії. Доставка доступна по всій Україні.

Вгору