Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будни:  09:00–19:00

Сб - нд:    Выходной

  zakaz@net-server.com.ua

0
Мій кошик

Оптичний патч-корд ST-ST

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Для прокладки сучасних високошвидкісних мереж багато фахівців рекомендують використовувати тільки оптичний патч-корд st-st. Він являє собою надійний засіб для створення стабільного і високошвидкісного зв'язку між об'єктами, розташованими на великій відстані. У нас ви можете недорого купити оптичний патч-корд ст-ст від кращих виробників.

Як вибрати оптичний патч-корд st-st

Передача даних на високій швидкості є нелегким завданням. До появи оптики використовувалася вита пара, як єдиний метод, що не має аналогів і меж досконалості. Зі зростанням кількості активних користувачів вимоги до переданих даних збільшилися. Пропускна здатність до 2 Гбіт не достатня для забезпечення надійної комунікацією між серверами і користувачами.

Саме тому були придумані оптоволоконні лінії. Їх особливість полягає в якості передачі даних у вигляді світлового променя. Виключений фактор втрати хоч одного біта і неможлива псування інформації при дії на кабель електромагнітних перешкод, але пропускна здатність залежить від фізичних параметрів пачт-корду.

Ми пропонуємо купити оптичний патч-корд ст-ст не тільки різних виробників, але відрізняються по ряду ознак:

  • Діаметр серцевини і кабелю в цілому в ізоляції. Чим більше серцевина, тим надійніше лінія зв'язку. Швидкість передачі даних залежить не від розміру корду, а від якості виконання і роботи приймально-передавальної техніки.
  • Типу кабелю. У нас ви можете придбати патч-корд оптичний st-st двох типів в залежності від способу передачі даних: Simplex або Duplex. Конкретний тип залежить від призначення. Для побудови промислових ліній часто використовуються односпрямовані канали.
  • У нас представлений великий вибір типів волокон, які відрізняються в основному товщиною. Для позначення застосовуються кодові назви від ОМ1 до ОМ4, G657A. При цьому ОМ позначається, що кабель багатомодовий. OS1 і OS2-одномодовий. Відмінності полягають в частоті. Завдяки розширеній смузі вони здатні передавати дані понад 10 Гбіт в секунду.
  • При виборі оптичного патч-корду ст-ст також враховується перетин світлового провідника і буфера. Для позначення цієї характеристики застосовуються співвідношення 9/125, 50/125 і 62.5 / 125.

Крім різної величини перетину патчкорд також відрізняється видом обробки оптичного провідника. У нас ви можете замовити кабель структурований або з APC, UPC, UPC-APC покриттями.

Як використовувати патч-корд оптичний st-st

Якщо ви використовуєте оптичний патч-корд типу ст-ст, то врахуйте, що він дуже примхливий до навантажень і фізичних впливів. Його не можна згинати радіусом менше 5 см. це призведе до руйнування серцевини. Притому, чим вона товщі, тим більше повинен бути радіус загину провідника.

Також при частому підключенні і відключенні стежте за чистотою роз'єму. Будь-яка навіть найдрібніша пил стане серйозною перешкодою, яке призведе до зниження продуктивності. Дотримання чистоти в конекторах, акуратна прокладка і дбайливі маніпуляції з кабелем є важливими і основоположними вимогами.

Як отримати на сайті оптичний патч-корд типу ст-ст ?

Ми реалізуємо патчкорд st-st оптом і в роздріб по всій Україні. У нас завжди є в наявності необхідний тип кабелю, який гарантує вам стабільну передачу даних на будь-яких відстанях до 1100 м від джерела до приймача. Щоб придбати багатомод для побудови надійної комунікації на вашому підприємстві, телефонуйте нам. Також можна оформити замовлення на кабель прямо на сайті. Якщо виникнуть питання, наш консультант відповість на них. Допоможемо з доставкою та розрахунком необхідної кількості по квадратурі приміщень.

Вгору