Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будни:  09:00–19:00

Сб - нд:    Вихідний

  zakaz@net-server.com.ua

0
Мій кошик

Дворамні телекомунікаційні стійки 19 дюймів

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

На ринку існує безліч варіантів монтажу серверів в стійки для центрів обробки даних. Двома найбільш поширеними серверними стійками є стійка з відкритою рамою і закриту шафу. Стійка двохрамна, як правило, є економічною альтернативою корпусу шафи. Вона займає небагато простору в приміщенні і дозволяє вдосконалити адміністрування завдяки відкритості. Двухрамная версія дозволяє встановити максимум обладнання на одному місці. При цьому воно зручно розміщується на підлозі на стійких ніжках-опорах. Двухрамный серверний варіант здатний забезпечити безперебійну роботу комп'ютерної мережі.

Особливості стійки 2х-рамної

Серверна стійка двохрамна може забезпечити величезну економію для компаній, що бажають монтувати велику кількість серверів в стійку. Безперешкодний потік повітря і швидкий доступ до обладнання - одне з великих переваг покупки серверної стійки з відкритою рамою. Це значно полегшує обслуговування комп'ютерної системи. Двухрамная серверна модель створює конструкцію, де всі елементи об'єднані в одну систему, що спрощує монтаж і подальше обслуговування дорогого устаткування.

Особливості моделі двухрамной:
  • швидка і проста збірка;
  • призначена для центрів обробки даних;
  • вбудовується підлогове кріплення розподіляє навантаження на підлогову плитку;
  • додаткові бічні панелі;
  • ширина ідеально підходить для центрів обробки даних.

Відкриті моделі вже є більш економічним вибором, ніж корпуси, а дворамна модель робить ще один крок вперед. Однак її використання дещо обмежене.

Межі стійки двухрамной

Стійки 2-рамні з двома опорами можуть вмістити лише обладнання меншого розміру, наприклад патч-панелі і перемикачі. Їх можна встановлювати в невеликих офісах або в якості проміжних точок поширення, які підтримують більші області серверних шаф. Серверна апаратура вимагає ретельної і постійної вентиляції, і в цьому випадку конструкція забезпечує цю характеристику повноцінно.


Серверна двухрамная модель відкрита з усіх боків, що дуже зручно для моніторингу роботи обладнання та обслуговування сервера в кімнаті. Необхідний варіант зазвичай вибирається по такому параметру як дюйм. Розмір 2-рамної моделі може бути різним і залежить від індивідуальних вимог. Двухрамная серверна модель володіє великою міцністю і використовується для установки важкого обладнання.

Де купити двухрамную стійку

Стійка двохрамна в Україні може купуватися в компанії Net Server. Незалежно від мережевих потреб в інтернет-магазині обов'язково знайдеться рішення. Навіть якщо потрібна підтримка великої ваги мережевого обладнання, в асортименті є надміцна двухрамная стійка для задоволення індивідуальних потреб.
Стійка 2х-рамна в інтернет-магазині може купуватися в широкому розмаїтті. Доставка продукції здійснюється в Київ та інші міста України. Перед замовленням покупцеві необхідно зрозуміти, де буде встановлена стійка, яке обладнання буде на ній розміщено, чи планується подальше розширення. Менеджери готові запропонувати свою допомогу у виборі оптимального рішення.

Вгору