Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будни:  09:00–19:00

Сб - нд:    Выходной

  zakaz@net-server.com.ua

0
Мій кошик

Мережевий фільтр

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Мережеві фільтри - це не просто звичайний подовжувач, як в більшості випадків прийнято вважати. Товар виконує досить серйозні завдання, здатні запобігти величезна кількість бід. Якщо розібратися більш детально, то для початку слід розуміти основний принцип роботи. Мережевий фільтр-подовжувач призначений в першу чергу для захисту обладнання від перепадів напруги в мережі. Практично кожна людина помічав, коли в кімнаті раптом починалося невелике мерехтіння ламп. Це фактор може здатися незначним, проте саме він впливає на працездатність техніки.

Підібрати мережевий фільтр-подовжувач

Купити мережевий фільтр не є особливо складним завданням. Більш важливо правильно його вибрати.

Значущі характеристики, на які слід звертати увагу:

 • матеріал виготовлення;
 • технічний дизайн;
 • можливості, що стосуються щодо приладів;
 • зовнішній вигляд.

Тепер слід розбирати більш докладно кожну зі сторін. Матеріал виготовлення відіграє досить важливу роль. Мережевий подовжувач зобов'язаний «витримувати» значні навантаження, а також переводити електричний імпульс і теплову енергію. Що стосується матеріалу, то необхідно звернути увагу на те, які навантаження здатний витримувати корпус, а також виділяються токсичні речовини при великих температурах.
У поняття «технічний дизайн» закладено достатню безліч найрізноманітніших параметрів. Наприклад, кількість розеток, довжина шнура, розміри і наявність сигнальних індикаторів, наявність додаткових гнізд і так далі. Кожен з описаних факторів має також певну вагу. Мережевий подовжувач, повинен в обов'язковому порядку бути оснащений шторками на розетках, щоб убезпечити маленьких дітей від проникнення. В деяких випадках подібні конструкції не будуть перешкодою і на підприємстві. Інші параметри вибираються суто індивідуально, виходячи з особистих переваг.

Хороший мережевий фільтр здатний похвалитися прекрасними захисними характеристиками. Основні показники, які слід знати:

 • вхідна потужність виражається у ватах;
 • навантаження вимірюється в амперах;
 • розсіюється енергія — в джоулях.

Кожен з вищепредставлених показників належить брати до уваги. Наприклад, чим більше показники по вхідній потужності, тим більша кількість приладів здатний «взяти» на себе фільтр. В даному випадку необхідно виходити з необхідних масштабів. Число розсіюваної енергії чітко відображає, наскільки сильний сплеск готові не просто витримати, а поглинути, мережеві подовжувачі. Не слід забувати і про наявність запобіжників. У завдання покупця входить уточнити, до якого виду вони належать. У разі виникнення питань, що стосуються вибору, завжди можна звернутися до кваліфікованих співробітників нашого магазину.
Мережевий подовжувач. Основні правила використання
Правильна експлуатація — запорука тривалої роботи будь-якого обладнання. Що стосовно даної техніки, то існує кілька негласних правил:

 • не слід підключати в один фільтр відразу кілька потужних агрегатів;
 • з побоюванням ставитися до того обладнання, потужність якого
 • збільшується до 3500 Ватт;
  установка повинна відбуватися тільки згідно встановленим виробником стандартам;
 • настійно рекомендується зупинятися на моделях від відомих світових брендів.

Перед використанням необхідно уважно вивчити інструкцію до обраної моделі.

Як доглядати/обслуговувати

Особливого догляду обладнання не вимагає, проте дотримання простих правил все ж необхідно. Для делікатного очищення від пилу краще скористатися спеціальними пензликами та іншими аксесуарами.

Як замовити та отримати мережеві подовжувачі

Купити фільтри можна на нашому сайті. Для цього слід зайти в каталог з відповідною назвою, натиснути на потрібну позицію, а потім перейти на наступні етапи для продовження оформлення покупки.
Доставка здійснюється не тільки по Києву, але і по всій Україні.

Вгору