Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будни:  09:00–19:00

Сб - нд:    Вихідний

  zakaz@net-server.com.ua

0
Мій кошик

Обжимні інструменти

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Ви займаєтеся монтажем комутаційного обладнання? Тоді ваша робота не може обійтися без обтискного інструменту. Він являє собою спеціальне пристосування з насадками під різні діаметри проводів, за допомогою яких можна виготовляти різні кабельні збірки. В якості них може бути як віти пара під коннектор типу RJ45, так і мережевий кабель з двома проводами.

Як вибрати обтискний інструмент для роботи?

Інструмент для обтиску кабелю являє собою багатофункціональне пристосування, за допомогою якого можна виготовити Шнури живлення і комплекти мережевих конекторів різного типу. Виглядає воно як ручне пристосування з двома ручками і гумовими накладками на них, на робочій частині якого є універсальні губки з різною кількістю діаметрів.

Обтискні інструменти виробляються для різних цілей. У нас в каталозі ви зможете замовити пристосування для:

  • Виготовлення наконечників силових кабелів і проводів живлення малопотужних пристроїв. Пристрій має насадки під різні діаметри жил кабелів від 1 кВ.мм до декількох десятків під різні наконечники.
  • Також у нас є інструменти для обтиску кабелю виключно під мережеві пристрої. У таких знаряддях є спеціальне за формою гніздо, куди необхідно встановлювати коннектор RJ-45.
  • Обтискні інструменти для кабельних наконечників високої потужності. У таких пристроях обробляються дроти великого діаметру, які застосовуються в силовій апаратурі.

Обтискні інструмент для кабельних наконечників (крімпери) також оснащені пристосуванням для зняття ізоляції. На вигляд масивне, але дуже легкий пристрій значно полегшує роботу монтажників, скорочуючи витрати часу на виконання допоміжної роботи з видалення тієї ж ізоляції.

У нас обтискний інструмент для кручений пари представлений декількох видів в залежності від виробника і виконання. Наприклад, професійні моделі розраховані на регулярну експлуатацію, тому будуть мати більшу вагу. Механічні з'єднання виконані більш якісно і без відчутних люфтів. Для разових або нечастих завдань краще придбати обтискний інструмент RJ-45 дешевший, але важливо знати, що його термін служби досить обмежений матеріалами і ціною.

Якщо ви не знаєте, який краще придбати багатофункціональний обтискний інструмент, то наш менеджер допоможе вам у цьому питанні. Він розповість про особливості кожної з представлених моделей. Якщо ви хочете придбати саме якісне пристосування, представить інформацію про деякі елементи пристрою.

Як користуватися обтискним інструментом?

Щоб виконати обтиск мережевого кабелю при проектуванні сервера або прокладки силових ліній живлення потужного обладнання, необхідно спочатку купити правильний обтискний інструмент. У нас ви знайдете багато моделей обтискних інструментів в Україні під різні види монтажних завдань.

Як видно за зовнішнім виглядом, пристосування володіє універсальністю. Все ж багато навіть професійні моделі з легкістю вміщаються на долоні руки і оснащені зручними рукоятями для надійного схоплення. Працювати з предметом необхідно наступним чином:

  • Правильно взяти механізм. Працювати з ним слід двома руками.
  • Якщо обжимається мережевий кабель з розеткою, то інструментом обтискним необхідно відрізати потрібний шматок інтегрованим ножем і зняти з кабелю зовнішню оболонку. Дії виконуються простими натисканнями і розслабленнями долоні.
  • Після оголення провідників, їх необхідно розподілити за кольором. Практично з кожним обтискним інструментом RJ - 45 є схема збірки прямого і кросового кабелю кручена пара, щоб не шукати її в Інтернеті і не витрачати на цю процедуру свій час.
  • Потім, розміщується коннектор в спеціальне гніздо і штовхачем на верхній частині робочого механізму комплект проводів проколюється голками з контактів. Кожен у свій провідник. Натискати слід до клацання.

Якщо потрібно надіти наконечник на силовий кабель, то обтискний інструмент RJ-45 також має відповідні гнізда для провідників різного діаметру. З його допомогою можна крім зняття ізоляції також народжувати контактну гільзу.

Як доглядати за інструментом для обтиску кабелів?

З огляду на, що обтискні інструменти є універсальними механізмами, в яких інтегровані різні важільні, що тиснуть і ріжучі пристосування, то вони потребують регулярного обслуговування і догляду. Він полягає в чищенні від пилу та інших забруднень, які накопичуються з часом експлуатації. Також потрібно змащувати апарат, щоб всі його елементи рухалися вільно і не застрявали. Для цих цілей краще використовувати силіконові мастила.

Як отримати обтискний інструмент на сайті?

Щоб купити обтискний інструмент на сайті з доставкою з Києва, можна самостійно оформити покупку або звернутися до нашого менеджера по телефону. Він представить точні ціни на всі товари в асортименті і порекомендує найбільш підходящий по функціональності, вазі, типу та іншим критеріям.

Вгору