Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будни:  09:00–19:00

Сб - нд:    Вихідний

  zakaz@net-server.com.ua

0
Мій кошик

Полиці консольні

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Стійки складаються з вертикальної колони і горизонтального підстави, яке прикріплене болтами до колони. В основі передбачені отвори для кріплення стійки до підлоги. Консольні кронштейни - це серце системи стелажів.
Ключем до успішної системи консольних стелажів є відповідь на одне питання: який продукт (навантаження) зберігається? Відповідь повинна включати розміри: довжину, глибину, висоту і вагу.
Полиці консольні: особливості
Консольні полиці можуть використовуватися для підтримки як активного, так і неактивного обладнання для передачі даних всередині стійки, яка не монтується в 19-дюймову стійку. Ці полки встановлюються на передні 19-дюймові профілі з використанням апаратного забезпечення та вентилюються, що забезпечує циркуляцію повітря навколо обладнання.

Особливості полиці:
  • компактна консольна полиця може бути поміщена на серверну стійку або зручно зафіксована в мережевій шафі;
  • міцна полиця консольна дозволяє заощадити місце в офісі або серверній кімнаті і використовувати стелажі для розміщення мережевого обладнання (наприклад, маршрутизаторів, коммунаторов, патч-панелей, салазок, елементів живлення), документів, паперів і інших речей, до яких вимагається швидкий доступ для обслуговування;
  • універсальна стелажна полку ідеально підходить для самих різних областей застосування і навіть для мережевих комутаційних стійок;
  • виготовлена з високоякісних матеріалів полку є дійсно економічно ефективним рішенням.

Полку зазвичай встановлюється в настінних стійках, але універсальна установка дозволяє використовувати їх в самих різних стінках. Полиця дозволяє встановлювати обладнання в ситуаціях, коли один комплект профілів вже використовувався для існуючого обладнання.

Характеристики консольної полиці від виробника

Оскільки переважна кількість монтажного обладнання має ширину 19 дюймів, 19-дюймова серверна полку є найбільш популярним типом продукції, хоча на ринку також представлені моделі шириною 10 дюймів. Глибина виробу рідко перевищує 40-45 сантиметрів. Для установки консольної полиці потрібен спеціальний набір для монтажу.
Легка моноблочна конструкція полиці забезпечує надійну і рівномірно розподілену підтримку мережевих пристроїв, роутерів, мишки, клавіатури та іншої техніки, інструментів, деталей або інших предметів. Вентильована консольна конструкція сприяє циркуляції повітря і допомагає охолоджувати пристрою. В цілому, консольні полиці здатні витримувати вагу до 15-20 кілограм.

Консольна платформа надає додатковий простір для приміщення великої кількості різних матеріалів. У корпусі консольних полиць є спеціальні отвори, які забезпечують вентиляцію. Полку закріплюється на рейках за допомогою гвинтів і гайок потрібного розміру, які надаються зазвичай в комплекті. Купівля полиці-консолі може здійснюватися в інтернет-магазині.

Консоль для кріплення полиць в Україні

Консоль – це зручний аксесуар, який дозволяє максимально грамотно використовувати вільний простір. Купити консольну полицю можна в компанії Net Server, що спеціалізується на продажу мережевого обладнання. Полиці консольні можна придбати в інтернет-магазині в широкому розмаїтті моделей і конфігурацій. Крім консольних полиць на сайті представлені серверні шафи і стійки, додаткові аксесуари та обладнання, мережеві інструменти та інші товари. Купити полиці і консолі потрібного варіанту можна за контактним номером телефону або онлайн.
Полку є дуже важливою частиною серверного шафи, тому неможливо недбало ставитися до питання її купівлі. Тому очевидно, що така важлива деталь повинна купуватися відповідно до індивідуальних вимог і особливостями майбутньої експлуатації. Компанія Net Server пропонує краще співвідношення ціни і якості продукції.

Вгору