Кількість
|
Вартість
|
||
|
Патч панель 19 дюймів
Встановлення кількох мережних пристроїв – це нескладний процес. Однак необхідно оптимізувати його так, щоб комутаційні шнури не плуталися, заважаючи зручному переключенню між девайсами, виправленню механічних проблем, швидкому доступу до того чи іншого обладнання.
Виправити проблему зможе невеликий прилад – комутаційна панель або панель патч. Така система організації допоможе ефективно оптимізувати простір, особливо якщо користувач активно працює з обладнанням для обробки цифрової інформації в невеликому приміщенні.
Особливості пристрою
Патч панель має просту конструкцію: каркас з лініями для портів, які використовуються для підключення кабелів. На задній стінці корпусу знаходяться конектори IDC.
Оскільки патч панель є пристроєм для оптимізації простору та робочих процесів, для проведення комфортної перекомутації слід спеціально відзначити необхідні порти. У більшості моделей є маркування числами, стандартними кольорами або паперовими наклейками, в яких можна зробити позначки самостійно.
Різновид пристрою
Залежно від типу патч панелі, визначається її вартість, технічні характеристики та можливості. Прилади можна умовно поділити на кілька категорій:
- Тип роз'єму
Залежно від цієї характеристики, користувач може підключити обладнання до комп'ютерної або телефонної мережі. Також моделі можуть мати екрановані (FTP) і неекрановані (UTP) порти.
- Тип установки
Патчпанель йде стандартного типу 19 дюймів - тому їх можна змонтувати в будь-яку серверну шафу або стійку.
- Кількості портів
Прилад може включати від 16 до 50 портів. Ми пропонуємо користувачам придбати патч панель 24 порти та патч панель 48 портів для вирішення різноманітних завдань.
- Комплектація роз'ємів
Патч панелі можуть включати порти тільки одного типу RJ45, RJ12 або можна придбати Модульну патч-панель 19” – є можливість підключити різні типи модулів. Маркується безпосередньо на корпусі за допомогою кольору та/або кодової назви.
Тип конструкції:
- Патч панель йде двох видів конструкції. Без органайзера та із заднім органайзером – відмінність у зручності обтискання модулів (вертикальна або горизонтальна)
Висота патч панелей 1U, 2U, 0.5U.
- Швидкість комутаційних патч панелей 19” різна! Все залежить, який кабель вставлятимете в цю патч панель, якщо використовуєте cat.5e то і панель теж беріть таку ж! Патч-панель сat.6(cat.6a) швидкість до 10 Gbps.
Як обрати?
Перед покупкою патч панелі потрібно визначитися, які завдання вона має виконувати. Також радимо звернути увагу на країну виробництва. Для домашнього користування за невеликих навантажень популярним варіантом є китайські або тайванські моделі.
ТОП 5 Найпопулярніших патч панелей!
- Патч панелі 24 порту Hypernet
- Патч панелі 24 порти Electronical
- Патч панелі 24 порту EPNew
- Патч панелі 24 порти Kingda
- Патч панелі 24 порти Premium Line
Досі не знаєте, що вам підійде? Звертайтеся до наших спеціалістів, і ми допоможемо вам підібрати модель, яка повністю відповідатиме всім вашим потребам.